Logo

Kontakt

Masz pytania dotyczące zamówienia?

Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie zapytania. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie podręczną listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Termin dostawy

Całkowity czas dostarczenia zamówienia zwykle trwa do 48h. Jest to czas niezbędny na procesowanie zamówienia oraz przygotowanie do wysyłki (najczęściej max 24h). Przesyłki z reguły dostarczane są w ciągu następnych 2-3 dni roboczych.

Zwrot produktu

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówionego produktu.
Aby odstąpić od umowy, Klient powinien przesłać na adres poczty elektronicznej Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu, w formie wypełnionego formularza odstąpienia od umowy.
Zwracany Produkt powinien być kompletny oraz nie może nosić śladów użytkowania.

Anulowanie zamówienia
W przypadku chęci anulowania zamówienia, należy skontaktować się z nami poprzez dostępny na sklepie formularz kontaktowy, w treści podając nr zamówienia.
Reklamacja

Aby dokonać reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny dostępny na naszej stronie internetowej.
Reklamowany Produkt należy odesłać na adres sprzedawcy, wskazany w wiadomości potwierdzającej przesłanie poprawnie wypełnionego formularza reklamacyjnego.

Nie znalazłeś odpowiedzie na swoje pytanie? Spróbuj sprawdzić jeszcze naszą stronę FAQ, z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Napisz do nas

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, masz problem z działaniem sklepu, a może masz inne pytania. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

8 + 2 =